تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 جهت عضویت در آفرینا، تکمیل فرآیند عضویت ضروری می باشد.

ثبت نام و عضویت درآفرینا به معنای پذیرش این قوانین و مقررات می‌باشد.

مسئولیت حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء بوده و مسئولیت ناشی از افشای آن برای دیگران به عهده خود فرد خواهد بود.

چنانچه کد تخفیف آفرینا در اختیار شخص دیگری قرار گیرد آفرینا مسئولیتی در قبال سوء استفاده احتمالی نخواهد داشت .

پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده آفرینا نخواهد بود.

چنانچه عرضه‌کننده کالا یا خدماتی از ارائه خدمات و تخفیف اعلام‌شده خودداری نماید سریعاً به موضوع رسیدگی و در صورت لزوم وجه به خریدار عودت می‌گردد.

برگشت از خرید تابع ضوابطی است که در بخش مربوطه به اطلاع می رسد.

قیمت، تخفیف و سایر شرایط مرتبط به هر پیشنهاد به اطلاع اعضاء محترم می رسد و این شرایط بدون اعلام رسمی از طریق سایت غیر قابل تغییر خواهند بود . بدیهی است در صورت عدم استفاده از پیشنهاد در زمان تعیین شده وجه مربوطه قابل استرداد نمی باشد.

 تضمین کالا و خدمات ارائه شده به عهده عرضه کنندگان کالا و خدمات و مطابق با قوانین جاری کشور خواهد بود.

 در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات آفرینا، اعضای آفرینا می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود از آفرینا، کارکنان یا عرضه کنندگان کالا وخدمات اقدام نمایند.

آفرینا  این حق را دارد که در هر زمان و پس از تسویه با اعضا، فعالیت های سایت آفرینا را متوقف نماید. در این صورت اعضا حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

 یکی از مهمترین عوامل ارتقای آفرینا نظرات اعضا محترم در رابطه با پیشنهادات می باشد،آفرینا این اظهارنظرها را در صورتی که حاوی نکات خلاف قوانین و مقررات موضوعه، عرف، و توهین آمیز نباشد منتشر می نماید.

آفرینا و اعضای آن قانون جرایم رایانه‌ای کشور را نیز همانند سایر قوانین موضوع کشور پذیر فته‌اند.

 مسئولیت عرضه کنندگان کالا و خدمات مطابق مفاد قرارداد فی مابین خواهد بود.

 اختلالات احتمالی در شبکه و اینترنت که باعث نرسیدن اطلاعات خرید به آفرینا باشد موجب از بین رفتن حق اعضاء محترم باشگاه نمی باشد اما آفرینا مسئولیتی در رابطه با خرابی ها و عدم سرویس دهی که خارج از اختیار خود باشد ( مانند قطع اینترنت ، اختلال در شبکه ارتباطی پایانه ها و...) نخواهد داشت.

 تولید، خرید و فروش  تخفیف آفرینا بدون مجوز از آفرینا ممنوع بوده و متخلفین مطابق قوانین تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت .